Z przyjemnością zapraszamy Cię do naszego świata, gdzie wielkie rzeczy dzieją się w małych przestrzeniach. Wpadnij do nas na nagrania, wspólnie zrealizujemy Twój wymarzony utwór 🙂

Ale zacznijmy od początku…

Nasze doświadczenie w realizacji nagrań, produkcji muzycznej oraz miksie i masteringu budujemy nieustannie od 2005 roku. Na przestrzeni tych lat udało się nam zrealizować tysiące utworów, setki podkładów muzycznych oraz dziesiątki albumów studyjnych. Zaufało nam kilkuset artystów, co możemy podeprzeć ogromem pozytywnych opinii na temat naszej pracy, sprawdź!

Najczęściej poruszamy się w klimatach około rapowych. Celowanie w ten gatunek muzyczny jest wynikiem PASJI, ponieważ od niego właśnie zaczynaliśmy swoją przygodę z muzyką, KREATYWNOŚCI, bo pozwala tworzyć wielkie rzeczy z tych pozornie bez potencjału oraz OTWARTOŚCI, gdyż jest to jeden z najbardziej chłonnych gatunków muzycznych, w którym znajdzie się miejsce na element każdego innego. Dlatego też przy okazji realizacji utworów rapowych udało nam się pracować z wieloma wokalistkami, instrumentalistami, producentami czy DJ-ami.

Na przestrzeni lat jednak nie zdarzyło się nam zamykać w obszarze jednego konkretnego gatunku muzycznego. Swoimi uszami służyliśmy przy miksie i masteringu albumów rockowych, soulowych czy popowych. Nie obce są nam również nagrania lektorskie czy postprodukcja dźwięku w filmach i grach komputerowych, a także kompleksowa realizacja wydarzeń live.